Certyfikaty i dyplomy

Strona główna > Certyfikaty i dyplomy
Gazele Biznesu 2012
Dnia 13 lutego 2013r. podczas uroczystej gali w Muzeum Lotnictwa w Krakowie Prezes Bartłomiej Waś odebrał w imieniu firmy tytuł GAZELI BIZNESU 2012. Ranking wyróżnia najszybciej rozwijające się firmy w ostatnich trzech latach. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2011 vs. 2009).


Newsweek 2012
W dniu 19 września 2012 w hotelu HILTON GARDEN Inn w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia tytułu FIRMY RODZINNE 2011 roku. Pamiątkowy dyplom w imieniu spółki WAŚPOL odebrał Bartłomiej Waś. W konkursie na podstawie danych finansowych za 2008 i 2009 rok wyłoniono najdynamiczniej rozwijające się firmy, w których co najmniej dwie spokrewnione ze sobą osoby są w zarządzie lub posiadają, co najmniej 50 proc. udziałów.
Newsweek 2011
WAŚPOL Wiesław Waś Czesław Waś Spółka Jawna znalazła się w gronie laureatów zaprezentowanego przez Newsweek rankingu Firmy Rodzinne Roku 2011.
21 września 2011r. w Hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie odbyła się zorganizowana przez Newsweek Polska uroczysta gala, na której rozdano nagrody przedstawicielom Firm Rodzinnych z województwa małopolskiego. Wśród laureatów rankingu znalazła się spółka WAŚPOL. Pamiątkowy dyplom w imieniu firmy odebrał Prezes Czesław Waś.
Ranking Firm Rodzinnych Roku wyłonił najbardziej dynamiczne polskie firmy rodzinne. Podstawą nagrodzenia uczestników rankingu jest dynamika wzrostu sprzedaży na podstawie danych finansowych za lata 2008, 2009 i 2010.
Solidna Firma 2011
10 lutego 2012 roku na Wawelu w Krakowie odbył się Finał Regionalny Programu Solidna Firma 2011 województw małopolskiego i podkarpackiego. Certyfikat solidności otrzymało 41 firm, wśród nich po raz drugi tytuł solidnej firmy została uhonorowana spółka WAŚPOL. Pamiątkowy dyplom odebrał Prezes Czesław Waś.
Wyróżnienia są przyznawane w ramach ogólnopolskiego Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Certyfikaty otrzymują przedsiębiorstwa, które odznaczają się uczciwością, rzetelnością i wiarygodnością, zachowując przy tym wszystkie zasady etyki biznesowej. Celem Programu jest między innymi: promowanie najlepszych firm, jako partnerów dla konsumentów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych, a także tworzenie świadomości o współodpowiedzialności za środowisko naturalne, propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych.
pokaż wszystkie

Stacja kontroli pojazdów

Zapraszamy do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów

 więcej

Copyright © 2006 Waś-pol spółka jawna