Praca

 Firma WAŚPOL  poszukuje pracowników na stanowiska:

1.    Kierownik budowy - specjalność inżynieria drogowa.

        Zakres obowiązków:
             - organizacja i kierowanie całością budowy,
             - kontrola realizacji budowy pod względem ekonomicznym i technicznym

        Wymagania:
             - wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa,
             - uprawnienia budowlane w specjalności ogólnobudowlanej,
             - doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy (min. 2 lata),
             - znajomość podstaw kosztorysowania,
             - umiejętność zarządzania zespołem i czasem pracy,
             - znajomość zagadnień dokumentacji budowlanej,
             - dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
             - prawo jazdy kat. B.

        Oferujemy:
             - umowę o pracę,
             - atrakcyjne wynagrodzenie,
             - stanowisko, które preferuje kreatywność, zaangażowanie i inicjatywę.

        Kontakt:
             Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji - CV na adres: biuro@was-pol.pl

2.   Majster budowy - specjalizacja: roboty kubaturowe

             - nadzorowanie sposobu wykonania robót (jakość, termin, koszt),
             - bieżąca analiza dokumentacji technicznej,
             - koordynacja pracy podwykonawców,
             - sporządzanie dokumentów płacowych dla pracowników,

        Wymagania:
             - wykształcenie co najmniej średnie w zakresie budownictwa,
             - kilkuletni staż pracy w budownictwie,
             - umiejętności pracy z ludźmi i egzekwowania poleceń,
             - mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych,
             - dyspozycyjność.

        Oferujemy:

        Kontakt:

  3.   Operatorów sprzętu ciężkiego

             - spycharek,
             - koparek,
             - ładowarek,
             - kierowców kat. C,E

        Kontakt:

             - tel. (012) 276 34 92
             - kom. 0604 414 764

pokaż wszystkie

Stacja kontroli pojazdów

Zapraszamy do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów

 więcej